Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zatím jsem ještě nikdy nebyl opravdu zamilovaný"

Richie se stal absolutním miláčkem fanoušků US5, tisíce dívek by dalo cokoliv pro to, aby ho třeba jen kratinký okamžik mohly vidět na vlastní oči. Přesto všechno je tento blonďatý lamač dívčích srdcí stále volný a v tomto "lovetalku" prozrazuje čím by mohla žena dobýt jeho srdce.

Yam!: Jak si představuješ dokonalé rande?

Richie: Nemám žádnou určitou představu. Když to bude ta pravá, pak každé rande s ní bude skvělé. Ale rád bych s ní podniknul něco vzrušujícího a zábavného, protože já miluju dělat zábavné věci, smát se a jsem vždy hodně aktivní.

YAM!: Jaká musí dívka být aby tě okouzlila?

Richie: Musí být cool, vtipná, sebejistá a měla by s ní být zábava. Kromě toho by si měla užívat života naplno, být dobrodružná a spontánní. Holka, se kterou bych mohl jet kempovat nebo surfovat. Nejdůležitější věc je, aby byla sama sebou, neměla by předstírat, že je někým jiným, jen abych ji miloval. Přírodní, sladká a milá- to je to. Kromě toho nemám rád moc make- upu, líbí se mi přírodní krása.

YAM!: Co ti přijde na dívkách nejvíce sexy?

Richie: Oči, sladký úsměv a hezký pupík, to je na dívkách nejvíce sexy.

YAM!: Kolik už jsi měl přítelkyň?

Richie: Dohromady čtyři. Ale jen se dvěmi z nich to bylo vážnější a na delší dobu.

YAM!: Byl jsi už zamilován od doby co jsi s US5?

Richie: Ne, nebyl. A upřímně: Nikdy jsem zatím nebyl opravdu zamilován ani do svých ex- přítelkyň. A proto stále čekám na tu opravdovou lásku.

Ale necítíš se občas trochu osamělý?

Richie: Ano, to jistě ano. V téhle práci pociťuji samotu hodně často. Často se cítím osaměle a byl bych šťastný kdybych mohl mít dívku, se kterou bych se mohl mazlit, ležet v posteli- ruku v ruce nebo koukat na film.

Kdyby jsi se opravdu zamiloval do dívky, co by jsi dělal, aby si jí to dokázal?

Richie: Kdybych se opravdu zamiloval, tak hádám, že bych pro ní udělal cokoliv.

Věříš na lásku na první pohled?

Richie: Samozřejmě!

A zažil už si ji někdy?

Richie: Ne, zatím bohužel ještě ne. Ale možná už se brzy přede mnou objeví dívka a uvnitř ve mně to udělá BOOM... to by bylo úžasné!

Co by jsi udělal, kdyby jsi zjistil, že ti je tvá dívka nevěrná?

Richie: Nikdy bych ji neodpustil, protože to je opravdu ubohé!

Co byla ta nejromantičtější věc, kterou si kdy udělal?

Richie: Sice to nebude znít moc romanticky, ale připravil jsem pro svou dívku výlet na raftu a pak jsem si udělali pěkný piknik!

Co si myslíš o sexu na jednu noc?

Richie: Nic si o tom nemyslím! Vyrůstal jsme v katolické rodině a doteď mám velmi náboženský pohled co se toho týče. To ale neznamená, že chci se sexem čekat až do svatby, ale chci si počkat na tu pravou. Kromě toho jsou tu pořád věci jako líbání, mazlení a tak. :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář